Galeria wydarzeń

uczestniczyły w konkursie recytatorskim

do wierszy inspirowanych twórczością

Ludwika Jerzego Kerna,

organizowane przez Przedszkole Nr 32 w Krakowie.

W konkursie recytatorskim

zdobyła Klara M.

GRATULUJEMY

Podziękowania dla rodziców

W imieniu całej społeczności Przedszkola składamy serdeczne podziękowania

Rodzicom za podarowanie kwiatów, roślin i sadzonek,

które zostały posadzone w ogrodzie przedszkolnym z okazji obchodów Dnia Ziemi.

Wiewiórki biorą udział w Akcji# ZDROWOROSNA!

#ZDROWOROSNA to Akcja dedykowana dzieciom, w której przekonujemy najmłodszych, że uprawa roślin to nie tylko element zdrowego stylu życia, ale również świetna zabawa.

Dzięki tej akcji w kreatywny sposób kształtujemy u przedszkolaków postawy proekologiczne i zamiłowanie do zdrowej żywności.

SPOTKANIE Z PANEM KRYSTIANEM TRUCHALSKIM I ZAJĄCZKEM SPRAWIEDLIWYM

We wtorek 24.01.2023 w grupie 3 dzieci  spotkały się z panem Krystianem Truchalskim, który zaprezentował bajkę wg Adolfa Dygasińskiego  ?O zajączku sprawiedliwym?. Przedszkolaki poznały, czym jest wdzięczność i sprawiedliwość. Mogły w bardzo atrakcyjny i ciekawy sposób aktywnie uczestniczyć w opowiadaniu bajki. Opowiadaniu towarzyszyły niecodzienne instrumenty. A jak się bawiliśmy? Zobaczcie Państwo sami!

Nawlekanie korali Wiewióreczek

Zabawa ta wspaniale kształtuje motorykę precyzyjną dziecka, koncentrację oraz myślenie. Nawlekanie makaronu/ korali jest bardzo ważną aktywnością kształtującą koordynację, precyzję oraz spostrzegania wzrokowego.