Galeria wydarzeń

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Wiewiórki z Detektywem Witaminką odkrywają sekret dobrego zdrowia - projekt "Zdrowe dzieci"

W ramach projektu "Zdrowe dzieci" odbył się cykl zajęć, w czasie których dzieci z grupy Wiewiórek brały udział w zabawach i warsztatach promujących zdrowy styl życia. Razem z Detektywem Witaminką Wiewiórki odkrywały codziennie nowe sekrety dobrego zdrowia, poznawały kolejne piętra piramidy zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. W czasie zajęć dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych, przygotowywały owocowe szaszłyki, próbowały różnych produktów zbożowych, mlecznych. Wiewiórki brały udział w zabawach sensorycznych, ruchowych, rozwiązywały zagadki.

Jesienne zajęcia w grupie Żabki

Jesienna ścieżka sensoryczna

Dzieci z grupy Żabek korzystały w pełni z darów jesieni. Przedszkolaki rozwijały  swoje wrażenia dotykowe i stymulowały zmysły przechodząc bez pantofli po ścieżce sensorycznej,

która składała się z szyszek, kasztanów, liści oraz orzechów.

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.23 w naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Pojawił się u nas specjalny gość, Pani Radna Bogumiła Drabik.

Podczas uroczystości została wręczona nagroda Dyrektora dla personelu naszej placówki, wspólnie odśpiewaliśmy hymn przedszkola,

a następnie Przedszkolaki zaprezentowały krótki program artystyczny.

FESTYN W OGRODZIE

W piątek, 10.06.2023 w ogrodzie przedszkolnym odbył się Festyn Rodzinny.

Pogoda dopisała, goście również. Dzieci wraz z rodzicami i innymi członkami rodzin wesoło bawili się przy muzyce tanecznej.

Był dmuchane zamki, malowanie twarzy, duże bańki mydlane, popcorn i wata cukrowa. Można było sprawdzić swoje umiejętności sportowe, porysować kredą oraz dostać zwierzątko z baloników.

Na spragnionych i zgłodniałych uczestników zabaw czekały przekąski, warzywa i owoce oraz lemoniada w ogrodowej kawiarence.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy przyczynili się do zaopatrzenia ogrodowej kawiarenki oraz pomogli w doprowadzeniu ogrodu do porządku po zakończonej zabawie.

Zapraszamy za rok!

VIII Spartakiada sportowa 2023 Trzymaj Formę

W programie spartakiady było bardzo dużo aktywności sportowej dzieci i pracowników przedszkola .
Każda z grup przygotowała wspaniały plakat i okrzyk sportowy .

Uroczystość uświetniły występy Mistrzowskiej pary tanecznej z klubu tanecznego Pasja oraz młodzieżowa grupa taneczna wśród, której byli wychowankowie z naszego przedszkola Iza i Nadia.

Szymon i Hania wykonali pokaz tańców latynoamerykańskich. Zaprezentowali się wspaniale jesteśmy z nich bardzo dumni.Szymon to także wychowanek naszego przedszkola. Grarulacje !!!

Gratulacje dla Tosi i Klary z gr II

Dnia 10 maja 2023 r.
dziewczynki z grupy Wiewiórek
Antonina i Klara
brały udział w

Przeglądzie Dorobku Artystycznego

Przedszkoli
organizowane przez
Młodzieżowy Dom Kultury
?Dom Harcerza?

im. prof. A. Kamińskiego w Krakowie.

Antonina zdobyła
w konkursie