Wydarzenia - Galeria

ZAJĄCZKI W KINIE

W środę 22.06.2022 dzieci z grupy 2 pojechały do Multikina na seans „Kacper i Emma na Safari”. Była to nagroda za zdobycie pierwszego miejsca w przedszkolu w konkursie ROWEROWY MAJ. Dzieci z ogromną niecierpliwością oczekiwały wycieczki. Tego dnia wszystkie były obecne w przedszkolu! Dla niektórych było to pierwsze wyjście do kina. Film dzieciom bardzo się podobał. Długo jeszcze wspominały przygody bohaterów. Dziękujemy Rodzicom za pokrycie kosztów przejazdu autokarem oraz Mamusi Olafa za miłą i troskliwą opiekę.

FESTYN

FESTYN W OGRODZIE

W piątek, 10.06.2022 w ogrodzie przedszkolnym odbył się Festyn Rodzinny.

Pogoda dopisała, goście również.

Dzieci wraz z rodzicami i innymi członkami rodzin wesoło bawili się przy muzyce tanecznej.

Był dmuchany zamek, malowanie twarzy, duże bańki mydlane, popcorn i wata cukrowa.

Można było sprawdzić swoje umiejętności sportowe, porysować kredą oraz dostać zwierzątko z baloników.

Na spragnionych i zgłodniałych uczestników zabaw czekały przekąski, warzywa i owoce oraz lemoniada w ogrodowej kawiarence.

Wystąpił także zespół taneczny oraz dzieci z grupy 4.

Zaszczyciła nas także swoją obecnością pani Bogusława Drabik, Radna Miasta Krakowa oraz Radna Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

A wszystko to zorganizowane zostało przez nauczycieli i pracowników przedszkola pod czujnym okiem Pani Dyrektor.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy przyczynili się do zaopatrzenia ogrodowej kawiarenki, zapewnili watę cukrową i popcorn oraz pomogli w doprowadzeniu ogrodu do porządku po zakończonej zabawie.

Zapraszamy za rok!

Z wizytą w Szkole Podstawowej nr 37 gr III i IV

Dzieci oglądneły przedstawienie

w wykonaniu uczniów pt. "Czerwony Kapturek",

oraz odebrały nagrody za udzuał u Konkursie

Wiersza i Pioseki.

Kategoria Wiersz

II Miejsce - Alan Michałowski

III Miejsce - Ewa Marczyk

Wyróżnienie - Adam Białoń

Kategora Piosenka

I Miejsce - Wiktora Jędrych, Aleksander Lipiński i Jakub LIpiński

Wyróżnienie - Helena Kłaput

Gratulujemy :)

Twarzyczka Pani Wiosny

"Twarzyczka Pani Wiosny".

Przedstawiamy wspólne efekty florystyczno - wiosenne prace

naszych pociech - Wiewióreczek wraz z rodzicami.

Wiosenna twórczość, jest efektem lekcji pokazowej dla rodziców,

która odbyła się w naszym przedszkolu w maju.