FESTYN

6 miesięcy temu

FESTYN W OGRODZIE

W piątek, 10.06.2022 w ogrodzie przedszkolnym odbył się Festyn Rodzinny.

Pogoda dopisała, goście również.

Dzieci wraz z rodzicami i innymi członkami rodzin wesoło bawili się przy muzyce tanecznej.

Był dmuchany zamek, malowanie twarzy, duże bańki mydlane, popcorn i wata cukrowa.

Można było sprawdzić swoje umiejętności sportowe, porysować kredą oraz dostać zwierzątko z baloników.

Na spragnionych i zgłodniałych uczestników zabaw czekały przekąski, warzywa i owoce oraz lemoniada w ogrodowej kawiarence.

Wystąpił także zespół taneczny oraz dzieci z grupy 4.

Zaszczyciła nas także swoją obecnością pani Bogusława Drabik, Radna Miasta Krakowa oraz Radna Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

A wszystko to zorganizowane zostało przez nauczycieli i pracowników przedszkola pod czujnym okiem Pani Dyrektor.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy przyczynili się do zaopatrzenia ogrodowej kawiarenki, zapewnili watę cukrową i popcorn oraz pomogli w doprowadzeniu ogrodu do porządku po zakończonej zabawie.

Zapraszamy za rok!