Strona głowna  /  Galeria  /  Poranek Patriotyczny w naszym przedszkolu
Poranek Patriotyczny w naszym przedszkolu
data dodania: 2019-11-07

Dnia 7.11.2019 w naszym przedszkolu wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami wzięły udział „PORANKU PATRIOTYCZNYM”. Uroczystość ta jest związana z obchodami dnia 11 listopada – Narodowego Święta Niepodległości. Jej celem było: wspieranie rozwoju twórczości artystycznej dzieci i wychowania patriotycznego oraz pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju. Wszystkie dzieci przyszły w tym dniu ubrane na galowo do przedszkola za co serdecznie dziękujemy rodzicom! W programie Poranka przewidziany był przegląd twórczości patriotycznej naszych przedszkolaków, więc każda grupa pokazała swoje umiejętności wokalne, recytatorskie, taneczne w programie artystycznym.  Dzieci wykonały także prace plastyczne, które tworzą wystawę patriotyczną w naszym przedszkolu na półpiętrze, bo przecież „piękne są nasze barwy ojczyste”.

Strona: 1 2 3 4 5