IV Spartakiada przedszkolna

ponad 4 lat temu

Dnia 20 czerwca wszystkie dzieci wzięły udział w IV  SPARTAKIADZIE „TRZYMAJ  FORMĘ” w ogrodzie przedszkolnym. Zawody rozpoczęły się od zaśpiewania Hymnu naszego przedszkola. Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami miały okazję zaprezentować swoje hasła oraz plakaty sportowe. Następnie oglądaliśmy występy taneczne młodzieży, która jak się okazało kiedyś uczęszczała do naszego przedszkola. Potem dzieci podzielone na grupy równocześnie rozgrywały wspaniałe konkurencje, m. in. skok w dal do piasku, bieg slalomem, skoki przez przeszkody, strzał na bramkę. Podczas Spartakiady czekała również na dzieci NIESPODZIANKA w postaci dmuchanego zamku. SPARTAKIADA miała na celu wspólną zabawę i integrację środowiska przedszkolnego oraz promowanie prosportowych i prozdrowotnych postaw wśród najmłodszych. Zapraszamy za rok! KAŻDY PRZEDSZKOLAK  JEST  ZWYCIĘZCĄ !