Strona głowna  /  Galeria  /  Warsztaty z rodzicami metodą Ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne - Mali podróżnicy
data dodania: 2018-04-26

źródło: Internet

Mali i Duzi Podróżnicy wraz z rodzicami wzięli udział w warsztatach edukacyjnych metodą Ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne. Spotkanie poprowadziła pani psycholog Joanna Gębik. Na zajęciach dzieci i rodzice, pracowali w parach. Posługiwali się jak nazwa metody „Ruch Rozwijający” wskazuje, ruchem jako narzędziem wspomagania rozwoju psychoruchowego. Wszyscy uczestnicy aktywnie brali udział w zabawach i ćwiczeniach proponowanych przez naszego gościa. Na twarzach dzieci i rodziców przez cały czas malowały się szerokie uśmiechy wywołane przez szereg emocji. Udział w warsztatach wymagał dużego nakładu siły, więc większość z nas wracało do domów zmęczonych, ale SZCZĘŚLIWYCH.