Strona głowna  /  Galeria  /  Mali Podróżnicy pasowani na DZIELNYCH PRZEDSZKOLAKÓW
Mali Podróżnicy pasowani na DZIELNYCH PRZEDSZKOLAKÓW
data dodania: 2017-10-23

W czwartek 19.10.2017 Mali Podróżnicy po raz pierwszy mieli okazję pokazać swoje umiejętności artystyczne podczas uroczystego PASOWANIA NA DZIELNEGO PRZEDSZKOLAKA!

Był to nasz pierwszy występ i zarówno przedszkolaki jak i zaproszeni goście byli bardzo podekscytowani.
I w końcu nadszedł ten wyjątkowy czas... Każdy Mały Podróżnik oraz towarzyszące im panie Duzi Podróżnicy przedstawili program artystyczny, w którym śpiewali, gestykulowali, recytowali, tańczyli, wystukiwali rytm, a także wykazali się wiedzą nt. czystości.
Nawet Jeżyk Piotruś stawił się punktualnie, by wziąć udział w jesiennym tańcu z listkami. Potem przyszła pora na zaczarowany ołówek, który był rekwizytem niezbędnym samym PASOWANIU.
Wszystkie Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodki poczęstunek.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za tak liczne przybycie na tak ważne wydarzenie, a także zapraszamy na kolejne występy. Do zobaczenia.

Strona: 1 2 3