Informacje ogólne DLA RODZICÓW

DROGI RODZICU !!!

Przedszkole jest czynne 6:30 - 17:00

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINAMI, OBOWIĄZUJĄCYMI W PRZEDSZKOLU

UMIESZCZONYMI NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ oraz rozkładem dnia.

Prosimy o śledzenie na bieżąco wiadomości umieszczanych na naszej stronie.

INFORMACJE DOTYCZĄCE

SPRAW GRUPOWYCH

BĘDĄ PODAWANE

W ZAKŁADCE DANEJ GRUPY.

• Przypominamy o Procedurze bezpieczeństwa w czasie epidemii Covid 19.
  • Treść procedury dostępna jest na stronie internetowej przedszkola -> KLIKNIJ TUTAJ <- Rodziców dzieci nowoprzyjętych prosimy o zapoznanie się z procedurą.
  • W dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola rodzice dzieci nowoprzyjętych powinni przynieść podpisane zobowiązanie do przestrzegania procedury oraz zgodę na mierzenie temperatury dziecka. Dokument dostępny poniżej.

-> Oświadczenie <-

Przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne dot. pracy przedszkola od września:

• W związku z reżimem sanitarnym rodzice nie wchodzą na teren przedszkola. Dziecko należy przekazać pracownikowi przedszkola dyżurującemu w szatni.
  • Osoby dorosłe wchodzące do przedszkola powinny zakryć usta i nos oraz zdezynfekować ręce.
  • Do przedszkola mogą przychodzić TYLKO DZIECI BEZ OBJAWÓW CHOROBOWYCH – tj. kaszel, gorączka, katar, bóle różnego pochodzenia. W razie zauważenia takich objawów, rodzice będą wzywani do odebrania dziecka z przedszkola.
  • Nadal NIE WOLNO PRZYNOSIĆ DO PRZEDSZKOLA PRYWATNYCH ZABAWEK, PRZEDMIOTÓW – oprócz tych wymienionych w wyprawce.