PORANEK PATRIOTYCZNY

DRODZY RODZICE

DNIA 10.11.2022 (tj. PIĄTEK) o GODZINie 9:45 Z OKAZJI Odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBĘDZIE SIĘ „PORANEK PATRIOTYCZNY”, na którym KAŻDA Z GRUP PRZEDSTAWI SWÓJ PROGRAM ARTYSTYCZNY. DZIECI BEDĄ też BRAŁY UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „szkoła DO HYMNU” i wspólnie ODŚPIEWAJĄ HYMN POLSKI „Mazurek Dąbrowskiego” o symbolicznej GODZINIE 11:11.

Prosimy Rodziców o przygotowanie dla dzieci odpowiedniego ubioru – informacje znajdują się poniżej.

Grupa I

Bardzo prosimy, aby dzieci w tym dniu przyszły już do przedszkola ubrane na galowo. Dziewczynki: biała bluzeczka, granatowa lub czarna spódniczka, białe rajstopki. Chłopcy: biała koszula, spodnie granatowe lub czarne.

Grupa II

Prosimy o przygotowanie stroju. Dziewczynki: białe rajstopy, biała bluzeczka – gładka. Spódniczki zapewnia przedszkole. Chłopcy: biała koszula, granatowe lub czarne.

Grupa III

Prosimy o przygotowanie galowego stroju. Dziewczynki: białe rajstopy ,biała bluzeczka, wizytowe buty, spódniczka granatowa. Chłopcy: koszula biała, spodnie granatowe lub czarne, wizytowe buty.

Grupa IV

Proszę o przygotowanie galowego stroju. Dziewczynki: białe rajstopy, biała bluzeczka, wizytowe buty. Granatowe spódniczki zapewnia przedszkole. Chłopcy: koszula biała, spodnie granatowe lub czarne wizytowe buty.

Z góry serdecznie dziękujemy.