Teatr w Przedszkolu 20.09.2023 - godz. 9:00

Dzień Przedszkolaka z Teatrem :)))

źródło: Internet

Dnia 20.09.2023 tj. środa, o godz. 9:00 obejrzą spektakl pt.: Historia o talentach w wykonaniu Teatru EDEN z Wieliczki.

"W tej opowieści poznamy króla, który jednak nie będzie głównym bohaterem przedstawienia. Pozwoli on wykazać się swoim służącym przydzielając im zadanie, podczas gdy sam opuści królestwo na jakiś czas. Co to za zadanie? Czy trzej słudzy należycie się z niego wywiążą i nie zawiodą zaufania władcy? Po obejrzeniu tego spektaklu zrozumiemy co to znaczy mieć talent, dlaczego ze swoich zdolności powinniśmy korzystać i dzielić się nimi oraz jak istotna jest rola nauczycieli i wychowawców w rozwijaniu umiejętności. Ważne jest też, aby codziennie znajdować czas na sumienne wykonywanie obowiązków, ale i chwile beztroski i zabawy."

źródło: http://teatreden.pl/historia-o-talentach/

Bardzo prosimy, aby w tym dniu dzieci, które nie korzystają ze śniadania były przyprowadzone do przedszkola najpóźniej o godz, 8:50. Przedstawienie rozpocznie się punktualnie o 9:00.