IX Przegląd kulinarny

źródło: P104

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału

w IX Przeglądzie Kulinarnym „Przedszkolaki gotują” będącego częścią programu „Przedszkole promujące zdrowie”.

„Gotujmy razem – surówka dla niejadka”

Cele  przeglądu:

• Wzmacnianie więzi rodzinnych
  • Propagowanie wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania
  • Zachęcanie do wdrażania prawidłowych nawyków żywieniowych

Przegląd skierowany jest do dzieci i rodziców, które uczęszczają do przedszkoli na terenie Nowej Huty – Dzielnica XVIII

Co trzeba zrobić?

1. Wymyślić przepis na „surówkę dla niejadka”:
  • Przepis musi zawierać wzmacniające układ immunologiczny, wartościowe produkty, powinien także mieć prostą formę, aby mógł być przygotowany dla dzieci w przedszkolu.
  • Każdy uczestnik może przedstawić tylko jeden przepis.
  1. W trakcie produkcji surówki wykonać 2 zdjęcia:
  • Do każdego przepisu należy dołączyć 1 zdjęcie z dzieckiem w tle podczas wykonywania potrawy oraz 1 zdjęcie – rezultat czyli wykonana potrawa.

W SUMIE 2 ZDJĘCIA ! – prosimy o nie przekraczanie tej liczby.

1. Treść przepisu oraz zdjęcia zamieścić na max. 2 stronach A4 (2 kartki jednostronnie zapełnione).
  1. Czytelnie wypełnić załącznik (doc   lub   pdf)
  1. Przynieść gotowe prace do naszego Przedszkola Nr 94 do 4.05.2023r. (Grupa II). Wszystkie zebrane prace zostaną przekazane Organizatorom Przeglądu Kulinarnego (Przedszkole 104 oraz Rada Dzielnicy XVIII).

Zgłoszenie prac do przeglądu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora, o których mowa w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1231) oraz publikacji tych prac w Internecie na stronie Przedszkola nr 104, w lokalnej prasie itp. Jest to równoważne z przekazaniem organizatorowiprawa do tego aby innym udzielić zgody na opublikowanie tej pracy. W każdym przypadku będzie podany autor tej pracy oraz nazwa przeglądu.

Przedszkola, do których uczęszczają dzieci biorące udział w przeglądzie zostaną poinformowani o wynikach mailowo.

Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymają pamiątkowe nagrody, a Przedszkola z których uczestnicy wezmą udział w przeglądzie otrzymają dyplomy i nagrody

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PRZEGLĄDZIE !!!