Strona głowna  /  Rekrutacja

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Nr 94

w Krakowie na rok szkolny 2022/2023.

Plik pdf

Liczba wolnych miejsc: 7.

Lista dzieci przyjętych

do Samorządowego Przedszkola Nr 94

-> kliknij tutaj <-

Liczba wolnych miejsc: -> kliknij tutaj <-

Rekrutacja uzupełniająca na wolne miejsca

na przyszły rok szkolny 2022/2023

23.05 - 1.06.2022 - składanie przez rodziców wniosków wraz z właściwymi oświadczeniami o przyjęcie do przedszkola; składanie wniosków odbywać się będzie osobiście poza elektronicznym systemem rekrutacji osobno do każdego przedszkola. Godziny przyjmowania wniosków zostaną podane później.

**********

Dyżur wakacyjny - sierpień 2022

LINK

Rekrutacja do samorządowych przedszkoli

i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

rozpocznie się 1 marca 2022 r.

1 marca 2022 r. został uruchomiony elektroniczny system rekrutacji Formico.

Szczegółowe zasady rekrutacji oraz formularze rekrutacyjne zostaną zamieszczone w elektronicznym systemie rekrutacji.

Elektroniczny system wspomagający proces rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

-> LINK <-

Składanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez rodziców dzieci uczęszczających już do przedszkola: 18-28 lutego 2022 r.

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2022/2023 do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kraków określa Zarządzenie nr 149/2022 Prezydenta Miasta Krakowa z 21 stycznia 2022 r.

Kryteria naboru do krakowskich przedszkoli samorządowych określa art. 131 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2021 r. poz. 1082) oraz uchwała nr LXVI/1650/17 Rady Miasta Krakowa z dnia 15 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów naboru do samorządowych przedszkoli na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzania tych kryteriów (ze zm.).

Informacje o zapisach do przedszkoli również na stronie:

WAŻNE INFORMACJE REKRUTACYJNE:

-> TERMINARZ REKRUTACYJNY <-

-> KRYTERIA REKRUTACYJNE <-

-> ZASADY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI <-

NASZE PRZEDSZKOLE MA DYŻUR WE WAKACJE W MIESIĄCU SIERPNIU 2022 - ZAPISY BĘDĄ URUCHOMIONE PO ŚWIĘTACH WIELKANOCNYCH. PROSIMY OCZEKIWAĆ NA WIADOMOŚCI W ZAKŁADCE REKRUTACJA.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM PRACY PRZEDSZKOLI W MIESIĄCACH WAKACYJNYCH ZNAJDĄ PAŃSTWO NA STRONIE PORTALU EDUKACYJNEGO.

Ostatnia aktualizacja: 2022-06-29