Strona głowna  /  Galeria  /  Teatr Mamy i Taty przedstawia bajkę muzyczną JAŚ i MAŁGOSIA
Teatr Mamy i Taty przedstawia bajkę muzyczną JAŚ i MAŁGOSIA
data dodania: 2018-06-07

Dnia 4.06 wszystkie dzieci miały okazję obejrzeć bajkę muzyczną pt.: "JAŚ I MAŁGOSIA" J. Brzechwy w wykonaniu rodziców naszych przedszkolaków, którzy z ogromnym zaangażowaniem brali udział w projekcie "Teatr Mamy i Taty". Był to prezent dla dzieci z okazji ich święta obchodzonego 1.06. Nasz zespół teatralny wystąpił też w przeglądzie o tej samej nazwie w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida SFINKS, na os. Górali. Gratulujemy uczestnikom wspaniałej gry aktorskiej.W rolach głównych wystąpili: JAŚ - Jan Walas, MAŁGOSIA - Ewa Szydło, CZAROWNICA - Ewa Lisowska - Kania, WILK - Mateusz Biały, DRWAL - Marcin Byrski, NARRATOR - Daniel Szymonowicz, MAMA - Paulina Białoń. Reżyseria, Scenografia, Muzyka: Ewa Pańtak i Sylwia Niewitała.