Strona głowna  /  Galeria  /  SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZEM STRAŻY MIEJSKIEJ
SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZEM STRAŻY MIEJSKIEJ
data dodania: 2018-02-26

26.02.2018 do przedszkola zawitał oczekiwany gość – pani funkcjonariusz Straży Miejskiej. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa na drodze – każdy przedszkolak musi wiedzieć, jak bezpiecznie poruszać się po ulicach i drogach, jak dbać  o bezpieczeństwo swoje i innych. Ten temat nigdy nie jest wyczerpany! Pani funkcjonariusz odwiedziła wszystkie dzieci w salach zabaw. Miłym zakończeniem była zabawa – można było kierować autobusem, samochodem osobowym, być policjantem lub pracownikiem stacji benzynowej. Oczywiście piesi też byli – spacerowali po ulicach, oczekiwali na przystanku na autobus… Na zakończenie przedszkolaki z Gromadki Niedźwiadka zaśpiewały swoje ulubione piosenki zimowe. Pani Strażnik bardzo się podobało i obiecała znów nas  odwiedzić!

Strona: 1 2