Strona głowna  /  Aktualności  /  Dyżur wakacyjny
Dyżur wakacyjny
data dodania: 2022-04-19 06:43:17

DRODZY RODZICE !

Samorządowe Przedszkole Nr 94 będzie pełniło dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu 2022 r. Zainteresowani rodzice mogą pobrać kartę zapisu-deklarację dziecka w szatni bądź poniżej i przekazać od 25 do 28 kwietnia 2022r.paniom w szatni przedszkola (rodzice dzieci uczęszczających już do przedszkola).

Karta zapisu - dla dzieci z naszego przedszkola

W czasie dyżuru będzie ograniczona ilość miejsc ze względu na trudności organizacyjne (zmiany kadrowe), a także realizację prac projektowych MPEC S.A. oraz remont holu na parterze i I piętrze włącznie z całą elektryką.

Dlatego będą przyjmowane na dyżur tylko dzieci Rodziców pracujących!

Prosimy Rodziców zapoznać się:

-z dostępnym harmonogramem pracy innych przedszkoli dyżurujących w okresie wakacji

-rozważeniem zapisania dziecka do innego przedszkola w okolicy lub w pobliżu miejsca pracy

-rozważenia odbierania dziecka przez członka rodziny z przedszkola oddalonego od miejsca zamieszkania.

Dodatkowo informujemy, że w okresie wakacji czynne są także młodzieżowe domy kultury, w swojej ofercie mają również zajęcia dla dzieci w  wieku przedszkolnym.

Z góry dziękujemy Państwu za wyrozumiałość i prosimy o zapisywanie dzieci, które w tym
okresie na pewno skorzystają z usług naszego przedszkola.

Szanowni Państwo !

Samorządowe Przedszkole Nr 94 pełni dyżur wakacyjny

w miesiącu SIERPNIU  2022 r.

Zapisy  dzieci spoza placówki na dyżur wakacyjny

odbywać się będą w kancelarii przedszkola w ustalonych godzinach pracy:

PONIEDZIAŁEK: 9:00 - 11:00

WTOREK: 15:00 - 17:00

ŚRODA: 10:00 – 12:00

CZWARTEK: 12.00 - 14.00

w terminie

25.04.- 28.04.2022 r.

Karta zapisu - dla dzieci z innych przedszkoli

WYNIKI REKRUTACJI NA DYŻUR WAKACYJNY ZOSTANĄ OGŁOSZONE DNIA 6.05.2022r.