Strona głowna  /  Aktualności  /  Ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców
Ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców
data dodania: 2021-09-11 10:41:44

Drodzy Rodzice

Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów oraz prawników.

Wsparcie można otrzymać także za pośrednictwem kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

Nowy numer telefonu został uruchomiony na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Celem infolinii jest profilaktyka problemów dzieci i młodzieży, w tym następstw izolacji rówieśniczej spowodowanych stanem epidemii COVID-19.

Istotne jest również odpowiednie wsparcie rozwoju psychofizycznego dzieci i młodzieży w ramach prowadzenia przez specjalistów infolinii interwencyjno-informacyjnej.

Pod bezpłatny numer telefonu będzie mogła zadzwonić każda młoda osoba mająca problemy w domu, w szkole czy też w relacjach rówieśniczych.

Szczegóły poniżej: