Strona głowna  /  Aktualności  /  Informacje dla Rodziców
Informacje dla Rodziców
data dodania: 2020-09-17 21:00:11

Drodzy Rodzice!

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 94 w Krakowie zwraca się z prośbą o dostarczenie do kancelarii przedszkola zaktualizowanych kart objętych programami: Krakowska Karta Rodzinny 3+ oraz Kraków Dla Rodziny „ N” , które to karty upoważniają od zniżki opłaty za godzinę pobytu dziecka w przedszkolu lub zwolnienia z takiej opłaty. Ponadto przypominamy, iż dzieci do 4 roku życia korzystają z Programu Krakowskiej Karty Rodzinny 3+ na podstawi Karty rodzica. Każdy członek Rodziny powyżej 4 roku życia otrzymuje imienną kartę, ważną przez okres 1 roku, licząc od pierwszego dnia miesiąca następnego po dniu złożenia wniosku o jej wydanie.

Przypominamy o konieczności dostarczenia (jeśli ktoś posiada) decyzji MOPS-u o dofinansowaniu żywienia dziecka do przedszkola.

Dyr. Monika Macheta