Strona głowna  /  Galeria  /  Obchody Dni Ziemi na Alei Róż - Mali Podróżnicy
Obchody Dni Ziemi na Alei Róż - Mali Podróżnicy
data dodania: 2019-04-26

26.04.2019 Mali Podróżnicy wzięli udział w obchodach Dni Ziemi na Alei Róż. Był to nasz pierwszy występ na dużej scenie. Dzieci przedstawiły program artystyczny pt.: "Stop! Zabraniam! Zakazuję! Śmieci w worki się pakuje!". Na początku zaśpiewaliśmy ekologiczny hymn na melodię Krakowiaka. Następnie nasz wspólny taniec, pokazał, że jako strażnicy przyrody poprzez współpracę możemy dokonać wielu wspaniałych rzeczy. Zaśpiewaliśmy też piosenkę „Czysty świat”, która była zachętą do sprzątania i segregowania śmieci.  Wyrecytowaliśmy wiersz „Obietnica”, promując postawę proekologiczną i szacunek wobec przyrody. Na zakończenie zagraliśmy dla naszej planety ziemi wykorzystując do tego celu instrumenty perkusyjne. Rodzice nagrodzili młodych aktorów gromkimi brawami. Jak powiedział pan prowadzący mieliśmy chyba największą widownię ze wszystkich. Wspólnie z rodzicami wybraliśmy się w tę ekologiczną podróż - jak jedna wielka rodzina!